Najpiękniejszy ślub Roku 2015 Bridelle

I miejsce w plebiscycie według wyboru redakcji bloga Bridelle.pl

Karolina i Łukasz są unikalną i wyjątkową parą, co widać już na pierwszy rzut oka oglądając zdjęcia. Są bardzo zdolnymi i twórczymi osobami, z którymi mam szczęście się przyjaźnić.

Karolina jest bardzo utalentowaną osobą, która mimo młodego wieku zdobyła już bogate doświadczenia i zaistniała w świecie mody pracując jednocześnie jako fotomodelką i fotografka. Jej zdjęcia były publikowane jako okładki książek w Europie i Stanach Zjednoczonych. Aktualnie Karolina poświęciła się swojej kolejnej pasji, którą jest joga i została dyplomowanym instruktorem, super!

Łukasz, na co dzień pracuje jako weterynarz i z pasją oraz profesjonalizmem pomaga naszym zwierzakom. Po pracy realizuje swoją pasję fotograficzną, jako fotograf portretowy i modowy. Jego prace są cenione na całym świecie!

Autorką całej stylizacji ślubnej jest Karolina, która od początku do końca zadbała o wszystkie szczegóły. Do zrealizowania swojej wizji postanowiła wykorzystać prace utalentowanych młodych polskich projektantów: Jarosław Jóźwin, La Roue, czy artystów z galerii Lili Arts oraz zagranicznych: Nine West lub Madame Lili Design.

Najpiękniejszy Polski ślub 2015

Sama ceremonia ślubu odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bełchatowie, którego siedziba od lat znajduje się wraz z Muzeum Regionalnym w zabytkowym kompleksie dworsko-parkowym. Cóż mogę powiedzieć o samej ceremonii i o młodych tylko tyle, że idealnie swoją stylizacją i ubiorem pasowali do wnętrz dworku, szczególnie Łukasz i Paweł (pan młody i świadek) ze swoimi wspaniałymi długimi brodami. Dzięki nim przez chwilę czułem magię minionych wieków.

Kilkanaście kilometrów od Bełchatowa znajduje się Dwór Słupia kolejny piękny dworek z XIX wieku, w którym zaplanowane było kameralne przyjęcie weselne. Dworek, który przez kilkanaście lat popadał w ruinę został kupiony i niedawno odrestaurowany przez osobę o dużej energii i zaangażowaniu. Dziś dworek prezentuje się wyśmienicie i olśniewa swym pięknem, a wspaniałe wnętrza oraz zadbany zabytkowy park pełen stuletnich świerków, brzóz, lip i grabów zachęcają do odpoczynku na łonie natury.

Dla mnie osobiście możliwość fotografowania ślubu Karoliny i Łukasza była wspaniałą przygodą, wyzwaniem, ale przede wszystkim ogromnym zaszczytem, doceniam to bardzo, dziękuję!

Fotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaNajpiękniejszy Polski ślub 2015Najpiękniejszy Polski ślub 2015Najpiękniejszy Polski ślub 2015fotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaNajpiękniejszy Polski ślub 2015Fotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaNajpiękniejszy Polski ślub 2015fotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaNajpiękniejszy Polski ślub 2015fotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaSamochód do ślubu VolvoNajpiękniejszy Polski ślub 2015Samochód do ślubu Volvofotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaDwór Olszewskich USC BełchatówDwór Olszewskich USC Bełchatówfotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaDwór Olszewskich USC Bełchatówfotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaDwór Olszewskich USC BełchatówDwór Olszewskich USC Bełchatówfotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór SłupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaDwór Słupia Dania Wegetariańskiefotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupia fotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór SłupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiafotograf-slubny-dwor-slupiaFotograf ślubny Dwór Słupiafotograf-slubny-dwor-slupia

fotografia ślubna Warszawa:  Jakub Majewski JAMSTUDIO Photography  ●  miejsce ceremonii:  USC Bełchatów  ●  miejsce przyjęcia:  Dwór Słupia  ●  kwiaty:  Stokrotka  ●  tort:  Karolina (Panna Młoda) i jej Mama  ●  fryzura i makijaż:  Karolina (Panna Młoda)  ●  spódnica:  La Roue  ●  bluzka:  Jarosław Juźwin ●  biżuteria:  Madamlili  ●  obrączki:  YES  ●  buty Panny Młodej:  Nine Vest  ●  buty Pana Młodego:  Badura ●  garnitur i koszula:  Lavard  ●  spinki do mankietów:  LiliArts


Ślub Karoliny i Łukasza został opublikowany na łamach Bridelle.pl jako cześć 1 i cześć 2