Kamperem do ślubu

Takie perełki, jak ślub Martyny i Dominika są wyjątkowe ze względu na pomysł, który udaje się Młodej Parze zrealizować. Pomysł jest tym bardziej fajny, kiedy stanowi akcent wzięty z życia. Tak się składa, że Dominik pracuje w firmie zajmującej się sprzedażą i wynajmem samochodów kempingowych, dlatego myśl Kamperem do ślubu była naturalną ideą, która pojawiła się, kiedy przyszedł czas na wybór samochodu do ślubu.

Koniec czerwca był wyjątkowo upalny, pogoda sprzyjała, więc humory wszystkim dopisywały. Ślub odbył się w pięknym, zabytkowym Kościółku w Parafii w Kaszewicach. Wesele odbyło się nieopodal na terenie Dworu Słupia, wyjątkowego miejsca znanego Wam już ze zdjęć na moim blogu. Martyna postawiła na naturę wybierając do swojego wianka i bukietu ślubnego piękną pastelową tonację peoni. Podstawę kreacji Martyny stanowiła wyjątkowa suknia autorstwa Anny Kara. Dominik natomiast wyśmienicie prezentował się w eleganckim garniturze Signor Leone, klasa sama w sobie!

Martyna i Dominik, dziękuję Wam za wybór mnie i JAMSTUDIO na swojego fotografa ślubnego, zapraszam do oglądania!

 

fotograf ślubny Warszawa: JAMSTUDIO Photography  ●  miejsce ceremonii:  Zabytkowy Kościółek w Kaszewicach  ●  miejsce przyjęcia:  Dwór Słupia  ●  bukiet i dekoracje:  Savares  ●  fryzura:  Ewelina M&G Pracownia Fryzjerska  ●  make up:  Katarzyna Nosarzewska  ●  suknia Panny Młodej:  Anna Kara  ●  buty Panny Młodej:  Kazar  ●  buty Pana Młodego:  Kazar  ●  garnitur i koszula:  Signor Leone

 

Opublikowano na:

Firma polecana przez Zankyou