Takie perełki, jak ślub Martyny i Dominika są bardzo wyjątkowe, a to ze względu na pomysł, który Para Młodych pragnie zrealizować. Kamperem do ślubu – pomysł jest tym bardziej fajny, kiedy stanowi akcent wzięty z ich życia. Tak się składa, że Dominik pracuje w firmie zajmującej się sprzedażą i wynajmem samochodów kempingowych. Dlatego realizacja pomysłu “pojedziemy Kamperem do ślubu” była naturalną ideą, która pojawiła się, kiedy przyszedł czas na wybór samochodu do ślubu.

Koniec czerwca był wyjątkowo upalny, pogoda sprzyjała, więc humory wszystkim dopisywały. Ślub odbył się w pięknym, zabytkowym 400 letnim Kościółku w Parafii w Kaszewicach. Jest to Kościół Modrzewiowy, wzniesiony w 1612 roku z fundacji Mikołaja Koniecpolskiego, właściciela Kaszewic, jako filialny parafii Parzno! Wesele naszej Pary Młodych odbyło się nieopodal na terenie Dworu Słupia. Wyjątkowego miejsca znanego Wam już z innych reportaży na moim blogu. Martyna postawiła na naturę wybierając do swojego wianka i bukietu ślubnego piękną pastelową tonację peoni. Podstawę kreacji Martyny stanowiła wyjątkowa suknia autorstwa Anny Kara, w której wyglądała przecudnie. Dominik natomiast wyśmienicie prezentował się w eleganckim garniturze Signor Leone, i to jest klasa sama w sobie!

Kamperem do ślubu

Martyna i Dominik, Kochani dziękuję Wam za wybór mnie i JAMSTUDIO na swojego fotografa ślubnego, zapraszam do oglądania!

 

Kamperem do ślubu

Fotograf ślubny Warszawa: JAMSTUDIO Photography ● Miejsce ceremonii: Kościółek w Kaszewicach ● Miejsce przyjęcia:  Dwór Słupia ● Fryzura:  Ewelina M&G Pracownia Fryzjerska ● Make Up: Katarzyna Nosarzewska ● Suknia ślubna Panny Młodej:  Anna Kara ● Buty Panny Młodej i Pana Młodego:  Kazar ● Garnitur i koszula:  Signor Leone

 

Opublikowano na:

Firma polecana przez Zankyou

Privacy Preference Center