O mnie

Jak miło Cię poznać. Mam na imię Jakub, prywatnie jestem szczęśliwym mężem Agnieszki, tatą Neli i Bazylego, właścicielem 3 psów i 3 kotów, od wielu lat jestem też wegetarianinem, który uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi.

Kocham swoją pracę, bo dzięki niej mogę pracować ze szczęśliwymi ludźmi. Z radością i zafascynowaniem zatrzymuje w kadrach kolejne wyjątkowe chwile, które z czasem staną się cenną pamiątką Waszego życia.

Uwielbiam słońce i pozytywną energię i z radością dzielę się nią z każdą osobą, która tego potrzebuje, szczególnie w dniu ślubu, dzięki czemu poczujecie się komfortowo pamiętając o dobrej zabawie.

Moja fotografia to styl Fine Art, w którym delikatneświatło i pastelowe kolory rysują w malarski sposób przepiękne i naturalne portrety. Uwielbiam fotografowaćdetale i miejsca, które dopełniają obrazu tej opowieści.

Fotografowałem Pary pochodzące z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Austrii, Norwegii, Serbii, Cypru, Turcji, Szwajcarii, Ukrainy, Maroka, Indii, Ekwadoru, Australii czy Trinidadu & Tobago.

Będę zaszczycony, mogąc być Waszym fotografem
i z radością będę stał obok, towarzysząc Wam w tym wyjątkowym dniu.

xoxo Jakub

Najpiękniejszy Polski Ślub 2015 wg. Bridelle Magazine
Na liście 99 najlepszych fotografów ślubnych 2016 wg. SweetWedding.pl
Na liście najbardziej inspirujących fotografów ślubnych 2016 wg. DeliciousPresets.pl
Honorowy partner Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2017, 2018, 2019


Book a session today

currently booking 2018/2019

Get In Touch!