Jak miło Cię poznać. Mam na imię Jakub, prywatnie jestem szczęśliwym mężem Agnieszki, tatą Neli i Bazylego, właścicielem 3 psów i 3 kotów, od wielu lat jestem też wegetarianinem, który uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi.

Kocham swoją pracę, bo dzięki niej mogę pracować ze szczęśliwymi ludźmi. Z radością i zafascynowaniem zatrzymuję w kadrach kolejne wyjątkowe chwile, które z czasem staną się cenną pamiątką Waszego życia.

Uwielbiam słońce i pozytywną energię i z radością dzielę się nią z każdą osobą, która tego potrzebuje, szczególnie w dniu ślubu, dzięki czemu poczujecie się komfortowo pamiętając o dobrej zabawie.

Moja fotografia to styl Fine Art, w którym delikatne światło i pastelowe kolory rysują w malarski sposób przepiękne i naturalne portrety. Uwielbiam fotografować detale i miejsca, które dopełniają obrazu tej opowieści.

Fotografowałem Pary pochodzące z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Austrii, Norwegii, Serbii, Cypru, Turcji, Szwajcarii, Ukrainy, Maroka, Indii, Ekwadoru, Australii czy Trinidadu & Tobago.

Będę zaszczycony, mogąc być Waszym fotografem i z radością będę stał obok, towarzysząc Wam w tym wyjątkowym dniu.

xoxo Jakub

Najpiękniejszy Polski Ślub 2015 wg. Bridelle Magazine
Na liście 99 najlepszych fotografów ślubnych 2016 wg. SweetWedding.pl
Na liście najbardziej inspirujących fotografów ślubnych 2016 wg. DeliciousPresets.pl
Honorowy partner Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2017, 2018, 2019


Sprawdź wolny termin!

Otwarte rezerwacje na 2019/2020

Wyślij zapytanie