Say Hello!


Napisz do mnie!

I’m so happy and grateful that you took your time to meet me and got interested in my style of photography. I am honoured that you are considering me to be your wedding photographer who will assist you in documenting one of the most precious memories which are going to arise – your Wedding Day.

Please, feel free to share your plans with me by filling in the contact form.

Jestem szczęśliwy, że mogłem gościć Was na mojej stronie i dziękuję, że zainteresowaliście się moim stylem fotografowania. Jestem zaszczycony, że rozważacie mnie, jako swojego fotografa ślubnego, który pomoże udokumentować Wam jedne z najpiękniejszych wspomnień jakie kiedykolwiek powstaną – dzień Waszego ślubu.

Bez najmniejszego skrępowania podzielcie się ze mną swoimi planami wypełniając formularz kontaktowy.

Your names*

Email Address*

Wedding date*

Wedding location / Venue*

Mobile telephone*

Tell me a little about your wedding

Number of guests*

How did you hear about me?*

Contact

I do my best to answer you back as soon as possible – anyway, if you do not get my email within 48h – so please check the spam folder or write directly to [email protected] or phone me on +48 664 477 277. Thank you very much, I am looking forward to hearing from you!

Na wszystkie maile staram się odpowiadać jak najszybciej – jeżeli jednak nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi w ciągu 48h – to bardzo proszę sprawdźcie folder spam lub napiszcie bezpośrednio na [email protected] lub zadzwońcie +48 664 477 277. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i czekam na wiadomość!