fine-art wedding photographer warsaw
jamstudio photography

Prywatnie

W prywatnym życiu jestem tatą Bazylego (mojego pierwszego cuda) i Neli (mojej ślicznej mini królewny – to drugi mój cud), właścicielem trzech kudłatych, przytulańskich futrzaków – psiaków, trzech kotów „bambusów”, które są najbardziej skore do zabawy o 5 rano w naszej sypialni. Oczywiście kocham te moje kawałki przyrody :-)

Jestem również od wielu lat wegetarianinem, który kocha podróżować, aby podziwiać nowe wspaniałe miejsca i poznawać inspirujących ludzi. Gdziekolwiek jedziemy (bo robię to zazwyczaj z rodziną) czy to w odległe zakątki świata jak Tajlandia, Malezja, Kambodża lub Maroko, czy to w bardziej znajome kierunki jak Włochy i Chorwacja, podróże takie pozwalają poszerzać mi moją kreatywność i umiejętności.

W życiu staram się kierować sercem i zawsze szukam radości, piękna i miłości. W mojej fotografii chcę, by te wartości też były obecne. Mam nadzieje, że Ty też to czujesz w moich obrazach, dlatego zapraszam, zapoznaj się z moim portfolio.

Portfolio
fotograf slubny Warszawa
jamstudio photography
Uwielbiam

Uwielbiam próbować nowych smaków, oczywiście w kuchni wegetariańskiej, jestem również miłośnikiem kawy i Spotify-a, który daje mi olbrzymia przyjemność w eksplorowaniu nowych brzmień muzycznych.

Jednym z moich ulubionych momentów jest leniwy letni poranek, kiedy pijemy kawę, delektujemy się świeżo upieczoną tartą jabłkową. Siedzimy na naszym tarasie otoczonym kolorowymi kwiatami, lawendą i bluszczami, obserwując nasze bawiące się psy, jednego z naszych kotów skradającego się w trawie, Nela zadaje w tym czasie śmieszno – dziwne, ciekawskie pytania tak, jak 6 latek potrafi, a Bazi komentuje te pytania, bo przecież jest prawie dorosły, mając 11 lat.

Uwielbiamy te chwile! Są idealne, aby naładować baterie, a potem znów celebrować życie eksplorując, doświadczając i rozglądając się za radością wszędzie dookoła.

Blog
fotograf slubny Warszawa

Wedding Features


Moje prace publikowane były w najbardziej prestiżowych portalach ślubnych:

KYMA photographer
donne moi ta main
fotograf slubny Warszawa